Koktajl arbuzowy z bananem i malinami

Kiedy męczą nas upały, właściwie nie myślimy o jedzeniu. Najchętniej chłodzilibyśmy się cały dzień w jeziorze popijając orzeźwiające koktajle. Taki właśnie jest koktajl arbuzowy, z owocowymi dodatkami.

Mamy sezon na arbuza. Dlatego taki koktajl, nie dość, że odżywczy i orzeźwiający, będzie też niezbyt kosztowny.

Jak go przygotować?

Koktajl arbuzowy z bananem i malinami – składniki

To nic skomplikowanego. Wystarczy, że kupimy około 1,5 kilograma dojrzałego arbuza. Do tego dwa DOJRZAŁE banany i pojemniczek malin. To wszystko. No.. prawie.. Bo potrzebować będziemy jeszcze mrożonych kostek lodu.

Koktajl arbuzowy – przygotowanie

Teraz, wystarczy wrzucić wszystkie owoce do miseczki – arbuza wcześniej oczyścić z pestek. Maliny, można uprzednio zamrozić. Bierzemy do ręki blender, i wszystko dokładnie miksujemy, a na koniec dorzucamy kostki lodu i również doprowadzamy je do postaci płynnej.

Mmmm.. nie muszę Wam chyba mówić, że … można od razu przelać do szklanki, i cieszyć się smakiem koktajlu. Jest przepyszny. I naprawdę orzeźwia. Milion razy lepszy niż kaloryczne lody. POLECAM!

koktajl arbuzowo bananowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>